Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. wdrożeń

Unisoft Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb i procesów biznesowych klienta,

  • Konfiguracja i parametryzacja systemu ERP,

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania,

  • Tworzenie raportów i analiz,

  • Opieka nad eksploatacją systemu u klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Zdolność analitycznego myślenia,

  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność oraz samodzielność,

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Wiedza w zakresie obrotu towarowo-materiałowego

  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL.

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ponad 36-letniej tradycji w branży IT,

  • możliwość długofalowej współpracy,

  • wsparcie dedykowanego opiekuna w okresie wdrożenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w ciekawych projektach,

  • atrakcyjne warunki wynagradzania i zatrudnienia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

UNISOFT Sp. z o.o. – wiodący producent oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Od ponad 36 lat nie tylko tworzymy, ale także doradzamy, wdrażamy i szkolimy w zakresie wspomagania zarządzania większością procesów zachodzących w przedsiębiorstwie.

Przewiń do profilu firmy