Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Weryfikacji Danych

ERLI.PL

  • Kopanina 34, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

ERLI.PL

Kopanina 34

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja ofert klientów,

  • sprawdzanie konkurencyjności ofert,

  • zestawianie danych klientów na platformie Erli,

  • wsparcie analityczne dla przedstawicieli handlowych,

  • uzupełnianie raportów,

  • bezpośredni kontakt z przedstawicielami handlowymi.

Nasze wymagania

  • wiedza i umiejętności analityczne,

  • znajomość zasad prowadzenia korespondencji,

  • dobra znajomość programu Ms Excel,

  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja czasu pracy.

To oferujemy

  • możliwość indywidualnego, nieograniczonego rozwoju biznesowego w dynamicznie rosnącej organizacji w branży e-commerce;

  • realny wpływ na rozwój platformy Erli.pl -Twoje pomysły się dla nas liczą!;

  • stabilną współpracę w oparciu o elastyczne formy (rodzaj umowy w zależności od preferencji Kandydata);

  • dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, zniżki na posiłki);

  • atrakcyjne miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu w Poznaniu (ul. Kopanina 34).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

ERLI.PL

Jesteśmy ERLI.pl - nową platformą zakupową wprowadzającą nowatorskie rozwiązania do branży e-commerce. Nasz zespół to grono doświadczonych specjalistów, będących entuzjastami nowych technologii. Dowiedz się więcej na https://erli.pl/.

Przewiń do profilu firmy