Młodszy Specjalista ds. Weryfikacji

Kasa Stefczyka

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pogłębiona weryfikacja dokumentacji kredytowej w procesie kredytowym;

  • Współpraca w zakresie nadużyć kredytowych z odpowiednimi komórkami Kasy;

  • Współpraca z Placówkami Kasy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane: wyższe kierunków ekonomicznych;

  • Doświadczenie w sektorze bankowym/ ekonomicznym;

  • Biegła obsługa pakietu MS Office;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu z dużą ilością informacji;

  • Doświadczenie i swoboda prowadzenia rozmów telefonicznych;

  • Umiejętność organizacji pracy i brania odpowiedzialności za powierzone zadania;

  • Wnikliwość, szczegółowość, dokładność, dociekliwość, komunikatywność;

  • Umiejętności analityczne pomagające w wyszukiwaniu schematów odróżniających działania klientów od oszustów;

  • Umiejętność łączenia faktów.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • Pracę w doświadczonym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

CO NAS WYRÓŻNIA

Budujemy i podtrzymujemy relacje z Klientami.

Działamy zespołowo i dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

Jesteśmy dużą instytucją finansową, ale nie nazywamy siebie korporacją.

Jesteśmy społecznością.

Przewiń do profilu firmy