Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Windykacji

ASTA-NET S.A.

  • Piła

    Piła, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczne i pisemne negocjowanie warunków spłat zobowiązań z Klientami

  • Monitorowanie zawartych porozumień oraz uzgadnianie sald

  • Całościowa obsługa spraw skierowanych na drogę postępowania sądowego i egzekucyjnego

  • Prowadzenie korespondencji tradycyjnej oraz e-mailowej z Klientami

  • Włączanie i odłączanie usług, kontrola terminowości realizacji zleceń oraz rozwiązywanie umów

  • Ścisła współpraca z kancelariami komorniczymi, działami obsługi klienta, księgowym i prawnym

  • Realizowanie planów windykacyjnych zgodnie z wyznaczonymi celami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w windykacji wierzytelności i/lub w prowadzeniu postępowań sądowych i egzekucyjnych

  • Cechuje Cię dążenie do realizowania postawionych celów, komunikatywność oraz samodzielność

  • Twoją mocną stroną są negocjacje

  • Lubisz podejmować inicjatywę

  • Z łatwością dostosowujesz się do dynamicznie zmieniającego się środowiska pracy

  • Cechuje Cię dobra organizacja pracy własnej, planowania oraz ustalania priorytetów

  • Jesteś gotowa/y do pracy zmianowej

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju i szkolenia branżowe

  • Możliwość korzystania z usług ASTA-NET

  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Komfortowe warunki pracy i miłą atmosferę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

ASTA-NET jako spółka Grupy ASTA, jest liderem w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych w północnej Wielkopolsce oraz w ościennych terenach województwa Zachodniopomorskiego. Skarbem naszej firmy są wykwalifikowani pracownicy – entuzjaści technologii i profesjonaliści zorientowani na potrzeby klienta.

Przewiń do profilu firmy