Ta oferta pracy jest nieaktualna od 175 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Windykacji Płatności

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Cartrack to lider na polskim i światowym rynku w zakresie usług zarządzania flotą oraz monitoringu i zabezpieczeń samochodowych. Dzięki wspólnej pracy i dbałości o jakość na każdym etapie naszej codziennej działalności otrzymaliśmy Europejski Certyfikat JAKOŚCI ROKU w kategoriach: EKOLOGIA i USŁUGA.
    Obecnie poszukujemy Kandydatów na Stanowisko:

    Profil Kandydata:

    •  Doświadczenie w windykacji telefonicznej,
    •  znajomość pakietu MS Office na poziomie dobrym – w szczególności MS Excel,
    •  doświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego,
    •  umiejętność prowadzenia negocjacji z Klientem,
    •  nastawienie na realizację celów,
    •  asertywność i samodzielność,
    •  umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów,
    •  zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

    Gwarantujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną, dowolną formę współpracy,
    • pracę od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach,
    • zdobycie kompetencji z zakresu rozliczeń transakcji i procedur windykacyjnych,
    • miłą atmosferę i pracę w zgranym Zespole,
    • pakiet świadczeń dla chętnych: prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, wczasy pod gruszą.

    Zadania:

    •  Telefoniczne windykowanie należności,
    •  stały kontakt z Klientem biznesowym w kontekście stanu rozrachunków,
    •  ewidencjonowania płatności Klientów Firmy,
    •  wysyłanie wezwań do zapłaty,
    •  bieżące raportowanie stanu rozrachunków.

    Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego
    CV poprzez przycisk Aplikuj.
    Zapraszamy do zapoznania się z naszą Firmą poprzez:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz dla przyszłych procesów rekrutacji."