Młodszy Specjalista ds. Windykacji Prawnej

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu w czynnościach administracyjnych,

  • przygotowywanie prostych pism procesowych na etapie sądowym,

  • prowadzenie ewidencji obsługiwanych spraw,

  • monitorowanie postępowań sądowych,

  • realizowanie planów windykacyjnych zgodnie z wyznaczonymi celami.

Nasze wymagania

  • chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie pracy w dużej korporacji,

  • jesteś studentem (preferowany IV/V rok prawa lub administracji, wymagana możliwość pracy w pełnym wymiarze czasu pracy; od poniedziałku do piątku),

  • dysponujesz umiejętnościami analitycznymi oraz procesowymi,

  • nastawiona/y jesteś na realizację założonych celów,

  • bardzo dobrze organizujesz własną pracę,

  • podchodzisz dokładnie i skrupulatnie do wykonywania powierzonych jej zadań,

  • dobrze znasz obsługę pakietu MS Office, w szczególności Excel

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,

  • bogaty pakiet socjalny,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje