Młodszy specjalista ds. windykacji telefonicznej (klient biznesowy)

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • monitoringu płatności i stanu zadłużenia portfela nieterminowego;

  • negocjacjach telefonicznych z klientami;

  • podejmowaniu działań mających na celu zapobieganie wystąpieniu zaległości;

  • współpracy z innymi departamentami banku;

  • wsparciu klienta i wyjaśnianiu ewentualnych niedogodności.

  • weryfikacji i analizie wniosków restrukturyzacyjnych

  • weryfikacji zabezpieczeń

Nasze wymagania

  • masz pierwsze doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z telefoniczną obsługą Klienta;

  • jesteś nastawiony/a na rozwój w obszarze windykacji;

  • masz umiejętność analitycznego myślenia;

  • potrafisz samodzielnie organizować własną pracę;

  • jesteś dokładny/a i skrupulatna w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • potrafisz pracować pod presją czasu.

Mile widziane

  • znajomość produktów bankowych i doświadczenie w obsłudze Klienta Biznesowego.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce;

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego;

  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop