Ta oferta pracy jest nieaktualna od 68 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 20.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    iCredit Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z sektora usług pożyczkowych z obsługą w domu klienta. Spółka należy do grupy Management Financial Group i działa na terenie 6 krajów Europejskich dysponując siecią ponad 270 biur oraz 6000 pracowników. Sukces zawdzięczamy budowaniu długotrwałych relacji z klientami i pracownikami, opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Obecnie w Polsce operujemy siecią 20 biur i blisko 200 miejscowości obsługiwanych przez 300 pracowników, a do końca 2018 otworzymy kolejnych 16 biur rozszerzając swój zakres obsługi na nowe województwa.

    Zakres zadań:

    • Telefoniczna windykacja należności;
    • Negocjowanie warunków i terminów spłat oraz monitoring zawartych uzgodnień i porozumień;
    • Wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności;
    • Prowadzenie monitoringu płatności.

    Czego oczekujemy:

    • Doświadczenie w zakresie windykacji telefonicznej (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w twardej windykacji);
    • Umiejętności negocjacyjne;
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
    • Rozwinięte umiejętności komunikacji z trudnym klientem;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Nastawienie na osiąganie celów i realizację zadań;
    • Umiejętność poprawnego i swobodnego wysławiania się;
    • Znajomość pakietu MS Office;
    • Asertywność i skuteczność w działaniu;
    • Dokładność, systematyczność i dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet szkoleń wstępnych i rozwojowych;
    • Praca od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach 9-19, możliwość faktycznego wpływu na grafik;
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze obsługi roszczeń;
    • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premie miesięczne adekwatne do osiąganych wyników;
    • Pracę w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole;
    • Pracę w renomowanej międzynarodowej firmie;
    • Multisport.

    Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez  iCredit Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Orla 13 lok. 10, 90-317 Łódź w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczasz, że zostałeś/zostałaś powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje Ci prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest iCredit Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Orla 13 lok. 10, 90-317 Łódź. Dane zbieramy w celu przeprowadzenia rekrutacji w oparciu o obowiązujące przepisy a podstawą prawną naszych działań jest art. 6 ust 1 lit. b i c RODO. Przetwarzanie danych w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów prawa pracy odbywać się będzie na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

    Twoje dane będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty złożenia aplikacji. Przysługuje Ci prawo  dostępu  do  treści  swoich  danych, żądania  ich  sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych narusza przepisy prawa.

    Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Jej wycofanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych. Wszelkie pytania związane z ochroną danych proszę kierować na adres [email protected]