Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. windykacji telefonicznej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria RK Legal działa na polskim rynku od 2006 roku. Świadczymy kompleksowe usługi prawne dla podmiotów gospodarczych oraz klientów korporacyjnych obejmujące różnorodne obszary działalności biznesowej. Tworząc interdyscyplinarne zespoły projektowe dążymy do zapewnienia kompleksowego (prawnego, podatkowego, księgowego i windykacyjnego) wsparcia Państwa działalności. Reprezentujemy skutecznie interesy naszych klientów także w procesach sądowych przed sądami powszechnymi oraz przed Sądem Najwyższym.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie telefonicznych negocjacji warunków spłaty należności na etapie przesądowym, sądowym i egzekucyjnym,
    • stały monitoring prowadzonych spraw, wyjaśnianie przyczyn zaległości w zakresie płatności oraz motywowanie dłużników do ich spłaty,
    • poszukiwanie kontaktu do dłużników,
    • aktualizowanie danych oraz informacji o klientach w odpowiednich systemach,
    • realizacja wyznaczonych celów i utrzymywanie wysokiego poziomu jakości pracy.

    Wymagania:

    • wyższe wykształcenie, bądź w trakcie studiów,
    • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
    • umiejętność pracy pod presją czasu i stresu,
    • nastawienie na osiąganie celów,
    • duża samodzielność ale i umiejętność pracy w zespole,
    • doświadczenia w telefonicznej windykacji, obsłudze klienta lub sprzedaży mile widziane,
    • odpowiedzialność i zaangażowanie,
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
    • bardzo dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie zmianowym,
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole,

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zamieszczonych w przesłanym CV i liście motywacyjnym, przez Administratora moich danych osobowych, tj.: Rączkowski, Kwieciński Adwokaci spółka partnerska (numer KRS 0000265215), w celach związanych z procesami rekrutacji prowadzonym aktualnie oraz w przyszłości przez Administratora. Oświadczam, że zapoznałem się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych, zamieszczoną przez Administratora na stronie internetowej  www.rodorekrutacja.pl