Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Windykacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa instytucja finansowa, oferująca pożyczki, leasingi, oraz produkty ubezpieczeniowe na zakup samochodów Marek Peugeot, Citroen i DS,
    poszukuje
    kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • windykacja należności przeterminowanych we współpracy z zewnętrznymi firmami windykacyjnymi
    • udział w nadzorowaniu pracy zewnętrznych kancelarii prawnych
    • udział w procesie odbioru i sprzedaży pojazdów po-windykacyjnych
    • nadzorowanie procesu wysyłki dokumentów do klientów windykacyjnych
    • rozliczanie umów windykacyjnych w systemach informatycznych
    • realizacja raportów
    • przygotowanie prezentacji na podstawie raportów/analiz

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie w pracy w windykacji lub pracy administracyjno-biurowej  w instytucji typu Captive, banku, firmie finansowej, leasingowej, ubezpieczeniowej
    • wykształcenie wyższe lub w trakcie ukończenia
    • znajomość Excela

    Oferujemy:

    • umowę o pracę (z zewnętrzną firmą)
    • naukę zawodu w środowisku międzynarodowej instytucji finansowej
    • pracę w młodym zespole, w dobrej atmosferze

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) zatytułowanej: Młodszy Specjalista ds Windykacji za pomocą przycisku aplikowania

    Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.