Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Windykacji z j.angielskim

C.H. Robinson

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Uprzejmy kontakt telefoniczny lub mailowy z klientami w celu weryfikacji statusu płatności za przeterminowane salda

  • Dbanie o dobre relacje z klientami oraz pozytywny wizerunek firmy

  • Sprawdzanie limitów kredytowych, sald należności oraz dostarczanie przejrzystej dokumentacji klientowi oraz oddziałom

  • Śledzenie procesu eskalacji na problematycznych kontach

  • Udzielanie odpowiedzi na pytania klientów lub oddziałów oraz rozwiązywanie problemów powodujących opóźnienia w regulowaniu wierzytelności.

  • Sporządzanie raportów służących monitorowaniu procesów odzyskiwania należności oraz regularne telekonferencje z oddziałami sprzedażowymi

Nasze wymagania

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. C1

  • Twoją mocną stroną jest wysoka kultura komunikacji

  • Cechuje Cię dokładność

  • Potrafisz samodzielnie podejmować decyzje

  • Masz ukończone studia wyższe z obszaru Finansów i Rachunkowości lub pokrewne

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

To oferujemy

  • Rozwinięty program wdrożeniowy

  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i zgranym zespole

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w kierunku eksperckim lub zarządzania zespołem

  • Dostęp do platformy szkoleniowej umożliwiającej stałe zdobywanie wiedzy

  • Pracę hybrydową po okresie wdrożenia

  • Możliwość pracy na nowoczesnych narzędziach i systemach finansowo-księgowych

  • System kafeteryjny MyBenefit, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Dołącz do rozwijającego się zespołu Global Finanse Shared Service Center we Wrocławiu. Od początku roku zatrudniliśmy 70 osób i dalej rośniemy.

Nasz zespół liczy już 135✨

Oferujemy możliwość działania na międzynarodowych projektach, pakiet szkoleń wdrożeniowych i codzienne wsparcie kolegów i koleżanek.

Jest to oferta dla Ciebie, jeżeli swobodnie posługujesz się językiem angielskim i szukasz pierwszej pracy w dziale windykacji lub planujesz zmianę ścieżki kariery. Po okresie wdrożenia oferujemy możliwość pracy hybrydowej. Rozwijaj się z nami w kierunku eksperckim lub związanym z zarządzaniem ludźmi.

Przewiń do profilu firmy