Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. windykacji z językiem rosyjskim

Atradius Collections B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

4 0006 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

rondo Daszyńskiego 2b

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontakty telefoniczne w sprawach rosyjskojęzycznych dłużników (wyłącznie sektor B2B)

  • Szacowany łączny czas pracy telefonicznej 30%-40%

  • Przygotowywanie rekomendacji dla klientów (także w języku angielskim)

  • Zlecanie / nadzorowanie pracy agentów

  • Bieżący kontakt z klientami w Polsce i za granicą (wewnętrznymi i zewnętrznymi)

  • Udział w projektach lokalnych i międzynarodowych

Nasze wymagania

  • Minimum komunikatywna znajomość j. angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację z klientem w prowadzonych sprawach (warunek konieczny)

  • Dobra znajomość j. rosyjskiego (warunek konieczny)

  • Dobra znajomość MS Office - Excel, Word, Outlook będzie dodatkowym atutem

  • Systematyczność, punktualność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy

  • Dużo zapału do pracy oraz chęć do rozmów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Poczucie humoru

To oferujemy

  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie (minimum 20h tygodniowo)

  • Pracę w określonych, elastycznych godzinach i bez nadgodzin

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej instytucji finansowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole, wśród interesujących ludzi

  • Dobrą lokalizację biura – z bezpośrednim połączeniem biurowca i stacji metra R. Daszyńskiego.

  • Brak dress codu

  • Pracę w trybie hybrydowym po zakończonym okresie próbnym.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu za pomocą przycisku aplikuj

Firma Atradius oferuje ubezpieczenia kredytu kupieckiego, a także usługi windykacyjne na całym świecie. Nasze oddziały są rozmieszczone w ponad 50-ciu krajach świata. Atradius Collections zapewnia skuteczne, szybkie i elastyczne rozwiązania w zakresie windykacji krajowych i międzynarodowych należności handlowych. Dysponując globalną siecią specjalistów ds. windykacji, prawników i praktyków w dziedzinie niewypłacalności na całym świecie, Atradius Collections obsługuje ponad 15 000 klientów, wspierając ich w ograniczaniu ryzyka handlowego klienta.

Przewiń do profilu firmy