Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. wprowadzania danych i wsparcia sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Focus Telecom Polska Sp. z o.o. - Jesteśmy liderem na rynku w zakresie narzędzi business automation & communication! Stworzyliśmy #1 platformę contact center oraz świadczymy usługi związane z komunikacją biznesową w modelu chmury obliczeniowej. Nasze rozwiązania już od 2008 roku zwiększają sprzedaż, zapewniają lepszą obsługę klienta oraz wspomagają efektywne zarządzanie zespołem w firmach polskich i zagranicznych.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    MSfwd/02-19

    Obowiązki:

    • wprowadzanie danych do systemu CRM
    • zarządzanie danymi w systemie CRM (działania, raporty, przedłużenia kontraktów)
    • monitorowanie złożonych zamówień
    • archiwizacja dokumentów (elektroniczna i papierowa)
    • prowadzenie rejestrów - administrowanie zleceń i pracy
    • sporządzanie raportów z bieżącej pracy
    • aktualizacja i weryfikowanie danych klienta
    • sporządzanie pism i wysyłka dokumentów do Klientów
    • bieżąca współpraca z Działem Handlowym

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie
    • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Exel’a
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • wysoka kultura osobista, dokładność i systematyczność
    • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
    • duża samodzielność i umiejętność ustalania priorytetów

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie od 3500 brutto miesięcznie,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • wyjazdy integracyjne
    • prywatną opiekę medyczną
    • owocowe wtorki J

    Klauzula informacyjna dotycząca procesu rekrutacji

    Po zapoznaniu się z niżej przedstawionymi zasadami przetwarzania Pana/-i danych osobowych przez Focus Telecom Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującym brzmieniu:

    „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w związku z procesem rekrutacji prowadzonym przez Focus Telecom Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (04-041) przy ul. Ostrobramskiej 101A.”

    Niniejszym informujemy Pana/-ią, że w przypadku wyrażenia przez Pana/-ią zgody na przetwarzanie Pana/-i danych osobowych przez Focus Telecom Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie:

    1) Administratorem podanych przez Pana/-ią danych osobowych będzie Focus Telecom Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (04-041) przy ul. Ostrobramskiej 101A (Spółka);

    2) Podane przez Pana/-ią dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o wyrażoną przez Pana/ią zgodę, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), w celu realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Spółkę;

    3) Podane przez Pana/-ią dane osobowe będą powierzane w celu ich dalszego przetwarzania podmiotom współpracującym ze Spółką, w szczególności podmiotom świadczącym usługi rekrutacyjne, kadrowe, hostingowe, informatyczne, prawne itp.;

    4) Podane przez Pana/-ią dane osobowe zostaną usunięte w terminie 7 dni roboczych od dnia zakończenia procesu rekrutacji prowadzonego przez Spółkę, w związku z którym złożył/-a Pan/-i dokumenty aplikacyjne;

    5) Panu/-i przysługiwało będzie prawo do żądania od Spółki dostępu do Pana/-i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;

    6) W przypadku przetwarzania przez Spółkę Pana/-i danych osobowych w sposób zautomatyzowany przysługiwało będzie Panu/-i prawo do przenoszenia tych danych;

    7) Panu/-i przysługiwało będzie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w związku z przetwarzaniem Pana/-i danych osobowych przez Spółkę;

    8) Udzieloną zgodę będzie mógł/mogła Pan/-i cofnąć w dowolnym momencie za pośrednictwem wszystkich dostępnych środków komunikacji ze Spółką. Informujemy, że cofnięcie udzielonej przez Pana/-ią zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pana/-i zgody przed jej cofnięciem;

    9) Spółka nie będzie przetwarzała Pana/-i danych osobowych w sposób opierający się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu;

    10) Podanie przez Pana/-ią danych osobowy jest dobrowolne. Niemniej, zwracamy uwagę, że niepodanie danych osobowych uniemożliwi Panu/-i udział w procesie rekrutacji prowadzonym przez Spółkę.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.