Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Wprowadzania Danych

DOZ S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprawdzanie poprawności dokumentów z zakresu procesów kupna

  • rejestrowanie danych w systemie informatycznym

  • weryfikacja i aktualizacja poprawności danych w systemie

  • przestrzeganie wewnętrznych procedur i standardów

  • kontakt i bieżąca współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • dyspozycyjności – praca w systemie 4 - brygadowym

  • umiejętności dotrzymywania terminów i pracy pod presją czasu

  • wykształcenia min. średniego,

  • znajomości pakietu MS Office,

  • sumienności i dokładności,

  • dobrej organizacji pracy

  • komunikatywności

  • samodzielności.

To oferujemy

  • ulubione miejsce pracy,

  • atmosferę wsparcia i życzliwość,

  • wysokie standardy etyczne,

  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym,

  • dobrą organizację pracy,

  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne),

  • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne