Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. wprowadzania danych

Urtica Sp. z o.o.

Krzemieniecka 120

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do aplikacji;

  • weryfikacja jakościowa wprowadzanych danych na podstawie otrzymanych raportów;

  • zarządzanie dokumentacją.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • znajomość języka polskiego, w tym czytanie i pisanie w języku polskim,

  • umiejętność obsługi komputera,

  • obsługa pakietu MS Office w szczególności MS Excel,

  • umiejętność szybkiego uczenia się,

  • systematyczność, rzetelność i odpowiedzialność,

  • terminowe wykonywanie powierzonych zadań,

  • dbałość o szczegóły,

  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z danymi,

  • wiedza farmaceutyczna.

To oferujemy

  • rozwój zawodowy w branży farmaceutycznej;

  • bycie członkiem zespołu w organizacji będącej liderem na rynku szpitalnym;

  • pakiet benefitów pozapłacowych tj.: ubezpieczenie lekowe, ubezpieczenie grupowe na życie, opiekę medyczną, karty sportowe, spotkania integracyjne;

  • możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach CSR, m.in.: wolontariat w Fundacji Urtica Dzieciom.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • ubezpieczenie lekowe

Urtica - Spółka działająca w ramach Grupy Kapitałowej Pelion.

Jesteśmy Liderem. Od 30 lat dostarczamy leki, które ratują ludzkie życie i zdrowie. To misja, która nakłada na nas wielką odpowiedzialność.

Dziś jesteśmy największym w Polsce dystrybutorem leków do lecznictwa zamkniętego i jedną z największych hurtowni farmaceutycznych.

Naszymi Klientami są farmaceuci, szpitale, jak również firmy produkujące leki. Naszym Partnerom zapewniamy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie wdrożenia leku, jego magazynowania i dystrybucji na polskim rynku.

Korzystając z naszych doświadczeń, doskonalimy funkcjonowanie rynku farmaceutycznego w Polsce, kreując nowe rozwiązania merytoryczne, organizacyjne i prawne.

Przewiń do profilu firmy