Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. wprowadzania produktów na stronę

GOMEZ Sp. z o.o. Sp.j.

  • św. Mikołaja 1, Swadzim (pow. poznański)
    Swadzim (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

św. Mikołaja 1

Swadzim (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie produktów na sklep internetowy, wystawianie ich do sprzedaży;

  • obsługa sklepu internetowego (uzupełnianie informacji i danych o produkcie, dodawanie nowych produktów);

  • aktualizacja i dbanie o najwyższą jakość opisów produktów;

  • wprowadzanie szczegółowych danych produktowych do systemu wewnętrznego;

  • realizacja targetów;

  • raportowanie postępu prac;

  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy;

Nasze wymagania

  • minimum półroczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (copywritter, specjalista ds. contentu lub zarządzania treścią);

  • wiedza z zakresu mody i najnowszych trendów;

  • świadomość produktowa: fasony, kategorie, skład materiałowy;

  • lekkie pióro i umiejętność szybkiego pozyskiwania informacji;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1, mile widziana znajomość języka włoskiego;

  • biegła obsługa komputera i pakietu Microsoft Office;

  • dynamizm w działaniu, pracowitość, elastyczność;

  • skrupulatność, samodzielność i odpowiedzialność;

  • dyspozycyjność.

Mile widziane

  • Doświadczenie we wprowadzaniu produktów na allegro bądź inną stronę marketplace.

To oferujemy

Oferujemy szkolenia związane z wprowadzaniem produktów oraz branżą fashion (rodzaje fasonów, torebek, znajomość materiałów, sploty tkanin).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • Szkolenia wprowadzające

Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Guess, Liu Jo, Calvin Klein, Pinko, Versace, Lagerfeld, Lauren Ralph Lauren, Lacoste i inne. Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Wciąż nam mało, dlatego cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów. Aktualnie, w związku z rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy współpracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Praca stacjonarna

Oferujemy wyłącznie pracę stacjonarną w Studio Foto.