Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Administracyjnego

ASTEK PolskaO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Praca w dziale finansów IT

  • Opracowywanie budżetu i prognoz finansowych portfela projektów oraz regularny monitoring wydatków projektów

  • Procesowanie zamówień, faktur, weryfikacja finansowa dokumentów

  • Realizacja procesu dekretacji, dystrybucji i archiwizacji dokumentów

  • Przygotowywanie raportów, prezentacji i notatek oraz ich dystrybucja w obszarze finansów portfela projektów.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie (preferowane wykształcenie ekonomiczne lub techniczne) lub student co najmniej III roku studiów

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie programu Excel)

  • Umiejętność analitycznego myślenia i modelowania danych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność szybkiego uczenia się, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Mile widziane

  • znajomość Power BI

  • znajomość podstaw programowania (MS Access, MS SQL Server)

  • znajomość zagadnień z zakresu środków trwałych i amortyzacji

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku

  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia

  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych

  • Szkolenia i treningi

  • Długoterminowe i interesujące projekty

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska

  • Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie