Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Aplikacji

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.

  • Tęczowa 10, Głuchowo (pow. poznański)
    Głuchowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Tęczowa 10

Głuchowo (pow. poznański)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie użytkownika końcowego (Pracownicy i Klienci GLS Poland) na I i II poziomie wsparcia dla aplikacji,

  • prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi wspieranych aplikacji,

  • czynny udział w rozwijaniu aplikacji biznesowych,

  • udział w projektach krajowych i międzynarodowych grupy GLS.

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku – w tym we wsparciu użytkownika końcowego w zakresie aplikacji biznesowych klasy ERP,

  • podstawowa znajomość:

  • systemu Unix / Linux,

  • systemu MS Windows,

  • języka SQL, PHP, Java, HTML,

  • język angielski: na poziomie dobrym, min. B1,

  • dyspozycyjność do pracy w trybie zmianowym,

  • komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania,

  • zapał, kreatywność oraz inicjatywa w podejściu do zadań.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy dające przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • Plan wdrożenia, który będzie dostosowany do Twojego doświadczenia i umiejętności

  • Program rozwojowy oparty na modelu kompetencyjnym dostosowanym indywidualnie do każdego stanowiska, zgodnie ze strategia GLS

  • Dodatkowe szkolenia

  • Dostęp do świadczeń ZFŚS - m.in. dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego oraz bonus świąteczny

  • Ebooki i audiobooki – dostęp do biblioteki w serwisie Legimi

  • Coroczny przegląd wynagrodzeń, po to, aby Twoja pensja nadążała za zmieniającą się sytuacją rynkową

  • Atrakcyjne zniżki na wysyłkę przesyłek na terenie Europy

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej z licznymi rabatami na usługi u Partnerów

  • …poczekaj! To jeszcze nie koniec… Zobacz nasze benefity poniżej!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne