Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Aplikacji

DXC Technology Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Szturmowa 2A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

DXC Technology Polska Sp. z o.o.

Szturmowa 2A

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Jeśli jesteś zainteresowany utrzymaniem aplikacji bankowych dla jednej z niemieckich instytucji finansowych, masz choć trochę doświadczenia w pracy z serwerami opartymi na Linuxie to to stanowisko wydaje się być dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie bieżącej pracy systemów informatycznych

  • Identyfikacja i analiza błędów systemowych, rozwiązywanie incydentów, szukanie przyczyn problemów

  • Kooperacja z dostawcami oraz innymi zespołami utrzymaniowymi

  • Obsługa systemu zgłoszeniowego, generowanie raportów

  • Wdrażanie nowych procedur operacyjnych, które poprawią jakość dostarczanych serwisów, ułatwią ich utrzymanie lub skrócą czas wykonania zadań operacyjnych

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość Linux lub Unix oraz SQL

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 24/7 – warunek konieczny

  • Mile widziane znajomość Oracle i PL/SQL

  • Mile widziana znajomość Jira oraz Service Now

  • Mile widziana znajomość niemieckiego

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin

  • Karta Multisport I pakiet ubezpieczeń na życie

  • Program Pomocy Pracownikom - pomoc w trudnej sytuacji życiowej

  • Wspieranie work-life balance, w tym elastyczny czas pracy z możliwością pracy z domu

  • Szkolenia, możliwości rozwoju osobistego i awansu w firmie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Wellness Program

  • Karta Multisport

Spółka DXC Technology (NYSE: DXC) to niezależny, światowy lider w zakresie kompleksowych usług IT, wspierający klientów w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań. Stworzona przez połączenie firmy CSC oraz działu Enterprise Services wydzielonego z Hewlett Packard Enterprise, DXC Technology obługuje blisko 6000 klientów z sektora prywatnego i publicznego w 70 krajach świata. Niezależność technologiczna, globalny talent i wielopłaszczyznowe partnerstwo to fundamentalne wartości marki tworzące razem siłę napędową dla usług i rozwiązań IT nowej generacji. DXC Technology jest rozpoznawalną marką wśród najlepszych profesjonalistów na całym świecie. Przeczytaj więcej na stronie: http://www.dxc.technology/ .

Przewiń do profilu firmy