Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. wsparcia IT

Eximo Project Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Eximo Project Sp. z o.o.

Poznańska 31

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

System operacyjny

O projekcie

Eximo Project specjalizuje się w integracji systemów

informatycznych oraz projektowaniu infrastruktury sieciowej.

Spółka oferuje rozwiązania tworzone w oparciu o najwyższe

standardy obowiązujące na rynku nowych technologii.

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i realizowanie zgłoszeń (incydenty i wnioski) od użytkowników
  • Rozwiązywanie problemów związanych z obsługą infrastruktury i systemów IT
  • Współpraca zdalna i bezpośrednia z użytkownikami w ramach Działu IT
  • Instalowanie oraz konfigurowanie systemów i aplikacji w środowisku użytkownika
  • Współpraca z pracownikami realizującymi zadania w obszarze infrastruktury i systemów IT

Nasze wymagania

  • Znajomość klienckich systemów operacyjnych Windows
  • Znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi
  • Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów – kierunek informatyka lub pokrewne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Umiejętność szybkiego zdobywania wiedzy
  • Doświadczenie w administracji urządzeniami sieciowymi router/switch, usługami Microsoft np. Active Directory oraz systemami Linux mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Staniesz się częścią profesjonalnego zespołu, realizującego interesujące projekty dla MŚP
  • Otrzymasz dobre, nowoczesne narzędzia pracy
  • Zapewnimy Ci udział w szkoleniach i ciekawych warsztatach
  • Pełny dostęp do benefitów firmowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • napoje
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • parking dla rowerów
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • nowoczesne biuro w centrum Bydgoszcz
  • swobodna atmosfera
  • wewnętrzne konkursy z nagrodami
  • możliwość awansów wewnętrznych

Eximo Project specjalizuje się w integracji systemów informatycznych oraz projektowaniu infrastruktury sieciowej.

Spółka oferuje rozwiązania tworzone w oparciu o najwyższe standardy obowiązujące na rynku nowych technologii.

Młodszy Specjalista ds. wsparcia IT, Poznańska 31, Bydgoszcz