Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia IT

Dekpol S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie bieżące użytkowników w obszarze IT,

  • Przygotowywanie nowego sprzętu dla pracowników,

  • Rozwiązywanie problemów użytkowników w ramach pierwszej linii wsparcia,

  • Serwis, naprawa sprzętu i infrastruktury IT, instalacja oprogramowania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunkowe,

  • Znajomość zagadnień IT oraz wiedza techniczna,

  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows oraz MS Office,

  • Podstawowa wiedza z zakresu sieci komputerowych,

  • Komunikatywność.

To oferujemy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę z nowoczesnymi technologiami

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Dekpol S.A.

Dekpol S.A. jest firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku, należącą do prężnie rozwijającej się Grupy. Od początku swojej działalności zyskała miano rzetelnej, wzorowo zorganizowanej firmy, profesjonalnie realizującej powierzone zadania. Jako Grupa Dekpol zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji. Działalność firmy opieramy na trzech głównych segmentach – kierujemy generalnym wykonawstwem, produkujemy osprzęt do maszyn budowlanych oraz budujemy mieszkania.

Naszą firmę tworzą pracownicy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zespół budowali ludzie, dla których praca to nie tylko źródło utrzymania, ale też realizacja własnych zainteresowań i pasji. Ludzie, którzy wspólnie tworzą środowisko inspirujące do współpracy i dające satysfakcję z dobrze wykonanego zadania.

Przewiń do profilu firmy