Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. wsparcia IT / Help Desk

DTW Logistics Group Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • odpowiadanie za konfigurowanie stanowisk pracy (instalacja Windowsa, aplikacji itp.),

  • wspieranie pracowników firmy z obszaru aplikacji biznesowych,

  • rejestrowanie i rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników związanych z problematyką IT,

  • tworzenie i administrowanie kontami użytkowników w systemach informatycznych,

  • współpraca z dostawcami usług IT i firmami serwisującymi,

  • udział we wdrożeniach informatycznych,

  • sporządzanie i kontrolowanie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows 10/11 (instalacja, konfiguracja),

  • umiejętność rozwiązywania problemów w sieciach komputerowych także bezprzewodowych,

  • znajomość podstaw systemów Windows Server 2016/2019 (LDAP, Active Directory),

  • umiejętność obsługi i konfiguracji sprzętu biurowego (drukarki, skanery),

  • umiejętność świadczenia wsparcia technicznego użytkownikom w codziennej pracy z zakresu IT (również zdalnie),

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • optymistyczne nastawienie do świata i ludzi, otwartość na wiedzę.

To oferujemy

  • perspektywę stabilnego zatrudnienia w rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju w obszarze IT oraz awansu wewnętrznego (Helpdesk jest punktem wyjściowym do dalszego rozwoju),

  • udział w tworzeniu nowych projektów i możliwość realizacji własnych pomysłów,

  • dofinansowanie do: pakietów sportowych (karty Multisport), prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego,

  • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jeżeli nasza oferta wyda się Tobie atrakcyjna prześlij nam swoje CV

DTW LOGISTICS – to wiodący operator logistyczny o zasięgu europejskim, posiadający cztery oddziały w Polsce. Nasza działalność obejmuje spedycję drogową, morską i lotniczą, logistykę magazynową oraz usługi celne. „Robimy logistykę. Jesteśmy po to, aby spełniać oczekiwania Klienta”. Fundamentem naszej działalności są profesjonalizm, orientacja na jakość oraz zaangażowanie we współpracę z Klientami. Nasi Pracownicy, to ludzie z pasją. Doświadczenie, które zdobywają w firmie przekładają na realizowanie celów zawodowych.

Nasza wizja: „Dla Pracowników i Klientów być partnerem pierwszego wyboru.”

Przewiń do profilu firmy