Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. wsparcia IT (Helpdesk)

Rewelia Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańska 27, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Rewelia Sp. z o.o.

Gdańska 27

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa klientów oraz zgłoszeń serwisowych

  • Samokształcenie w zakresie obsługi programów InsERT

  • Udział w procesie analizy rozwiązań IT w biznesie

  • Udział w procesie wdrażania systemów ERP, MRP

Nasze wymagania

  • Rozumienie procesów biznesowych

  • Wykształcenie z dziedzin IT i/lub Księgowości

  • Umiejętność pracy z klientem

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w IT lub księgowości

  • Znajomość zagadnienia dokumentacji magazynowej

  • Znajomość oprogramowania firmy InsERT

  • Znajomość Microsoft SQL Server T-SQL

  • Doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania ERP i/lub MRP

To oferujemy

  • Perspektywy rozwoju kariery zawodowej w obszarach wdrażania systemów ERP

  • Praca w młodym zespole

  • Prywatna opieka zdrowotna

  • Realny wpływ na kształt stanowiska pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Dofinansowane kursy językowe

Pracodawca to firma wdrożeniowa, która zajmuje się systemami informatycznymi klasy ERP oraz MRP. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za serwisowanie istniejących aplikacji oraz obsługę klienta.

Przewiń do profilu firmy