Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. wsparcia IT (Helpdesk)

Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy

Aleja Niepodległości 188

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Windows

  • MS Office

Mile widziane

  • Linux

  • MacOS

  • iOS

  • Android

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne użytkowników systemów informatycznych – helpdesk (PC, laptopy, drukarki, skanery)

  • Wsparcie w zakresie sprzętu i systemów operacyjnych: Win 8, Win 10;

  • Wsparcie w zakresie standardowych aplikacji, np.: Office 2013/2016/2019, Office 365, Outlook, aplikacji wewnętrznych

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu zgodnie z wewnętrznymi procedurami;

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

  • Naprawa, ew. zgłoszenie do naprawy sprzętu IT, urządzeń peryferyjnych zlokalizowanych w firmie

  • Prace interwencyjne na wezwanie użytkowników, zgłaszających niewłaściwe funkcjonowanie sprzętu i oprogramowania komputerowego

  • Współpraca z dostawcami w zakresie utrzymania oraz serwisowania sprzętu komputerowego

  • Zarządzanie stanem magazynowym oraz środkami trwałymi IT

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z rozdysponowaniem sprzętu IT

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego i podstawowych elementów konfiguracji

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows (7, 8, 10)

  • Doświadczenie i wiedza w zakresie re-instalacji i konfiguracji w/w systemów

  • Zdolności analitycznych oraz umiejętności efektywnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętności szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków

  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Wykształcenia min. średnie

  • Podstawowa znajomość Microsoft Active Directory 2008 oraz Microsoft Exchange 2010 będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziana umiejętność zarządzania systemami Linux (debian,RedHat)

  • Znajomości systemu MacOS, iOS oraz Android

  • Podstawowa wiedza z konfiguracji urządzeń sieciowych typu acces point, switch

  • Certyfikaty potwierdzające kompetencje zawodowe związane z technologiami IT będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji

  • Możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, udziału w szkoleniach

  • Miłą atmosferę w pracy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w centrum Warszawy (metro Pole Mokotowskie), bezpłatny parking

  • Dofinansowanie do urlopu, karty MultiSport oraz aktywności kulturalnej (bilety do kina, teatru, na koncert)

  • Możliwość wykupienia prywatnej opieki zdrowotnej i ubezpieczenia na życie z atrakcyjną składką

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Pożądane cechy

  • Komunikatywność

  • Dobra organizacja pracy

  • Sumienność i skrupulatność

  • Samodzielność w wykonywaniu zleconych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Otwartość na pogłębianie wiedzy

  • Kultura osobista

Ośrodek Przetwarzania Informacji - Państwowy Instytut Badawczy jest jednostką naukową zapewniającą szybki dostęp do aktualnej oraz kompleksowej informacji o nauce polskiej, tworzącą systemy informatyczne dla sektora nauki, a także wdrażającą fundusze strukturalne Unii Europejskiej.

Przewiń do profilu firmy