Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. wsparcia IT

Talex S.A.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja sprzętu komputerowego oraz wdrażanie systemów IT zgodnie z potrzebami klienta
  • Obsługa oraz naprawa komputerów w zakresie sprzętowym jak i oprogramowania
  • Obsługa oraz naprawa urządzeń peryferyjnych
  • Obsługa oraz naprawa urządzeń drukujących
  • Relokacja sprzętu komputerowego
  • Udział w projektach informatycznych realizowanych dla naszych klientów

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość budowy komputera oraz zagadnień IT
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć zdobywania i pogłębiania wiedzy

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w realizacji podobnych usług serwisowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Dostęp do zaawansowanych technologii oraz renomowanego sprzętu IT
  • Szkolenia i certyfikaty
  • Benefity Sodexo
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Platformę do nauki języków obcych
  • Możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników

Świadczymy usługi wsparcia IT dla dużych klientów z sektora finansowego, usługi realizowane są w placówkach naszych klientów. Poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem, jak i takich, które chciałyby dopiero sprawdzić swoje umiejętności, chętnych do nauki oraz pogłębiania zdobytej już wiedzy.

Talex jest dostawcą usług IT, obecnym na polskim rynku od ponad 30-stu lat. Dołączając do nas, dołączasz do multidyscyplinarnego zespołu ekspertów, pracujących z największymi firmami w Polsce.

Do naszych klientów należą firmy z sektorów takich jak bankowy, finansowy, e-commerce czy automotive. Pracując w Talex, pracujesz z organizacjami takimi jak Santander, Volkswagen, Allegro czy Media Expert. W skład portfolio świadczeń wykonywanych przez Talex wchodzą usługi chmurowe i kolokacyjne wykonywane w naszych ośrodkach Talex Data Center, integracje systemów IT, software development oraz outsourcing usług Helpdesku i Serwisu IT.

Od 20 lat jesteśmy spółką notowaną na GPW. Zatrudniamy około 300 pracowników, zakończyliśmy 2500 projektów IT, zaimplementowaliśmy napisane przez nas aplikacje ponad 100 razy i obsługujemy ponad

30 000 zgłoszeń wsparcia miesięcznie. Pracując z nami, masz szansę poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje związane z procesem kompleksowego wsparcia IT.

Aktualne oferty pracodawcy
JB/2022

Młodszy specjalista ds. wsparcia IT, Katowice