Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. wsparcia IT

Intelligent Logistic Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

Twój zakres obowiązków

  • Instalacje, serwis i ewidencjonowanie sprzętu komputerowego
  • Instalowanie oprogramowania użytkowego
  • Obsługa zgłoszeń Service Desk (wsparcie na poziomie level 1)
  • Diagnozowanie problemów związanych ze stacjami roboczymi
  • Pomoc użytkownikom w rozwiązywaniu problemów z działaniem oprogramowania i sprzętu komputerowego
  • Proponowanie zmian optymalizujących prace w danym obszarze

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: techniczny, informatyczny lub pokrewny)
  • Podstawowa znajomość OS z rodziny MS Windows 8/10
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z Active Directory
  • Podstawowa znajomość pakietów MS Office 2016, Office 365
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków)
  • szczepienia przeciw grypie
  • dostęp do najnowszych technologii

Intelligent Logistic Solutions Sp. z o.o.

ILS Sp. z o.o. to spółka, należąca do Pelion SA*, umiejscowiona w ramach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej na Retkini

Pelion S.A.

* Pelion S.A. to jedna z największych firm działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Pelion S.A. obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności realizowanymi odpowiednio przez Polską Grupę Farmaceutyczną S.A. i Pharmapoint S.A. – sprzedaż hurtowa, Urtica i Pharmalink– zaopatrzenie szpitali i usługi logistyczne, DOZ S.A., Natura sp. z o. o., Limedika, Gintarine Vaistine i Norfos Vaistine – sprzedaż detaliczna oraz liczne spółki działalności pozostałej.

Młodszy Specjalista ds. wsparcia IT, Łódź