Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. wsparcia IT

PALLEX 24 sp. z o.o.

aleja Ofiar Terroryzmu 11 Września 15

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • rejestrowanie zgłoszeń i analiza przyczyn błędnego działania systemu TMS;

  • zdalne wsparcie techniczne użytkowników w zakresie oprogramowania systemowego, użytkowego oraz sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych;

  • bieżąca współpraca z zespołem developerskim i testowym;

  • udział w rozwijającym się projekcie Nexus COS;

  • Współpraca z innymi działami w firmie;

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość konfiguracji aplikacji MS Outlook, Teams oraz funkcji programów MS Word, MS Excel;

  • podstawowe doświadczenie w zbieraniu i dokumentowaniu wymagań, do interfejsu użytkownika oraz sporządzaniu dokumentacji analitycznej;

  • dobra znajomość narzędzi używanych w analizie systemów informatycznych;

  • znajomość systemów operacyjnych MS Windows, Android;

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

To oferujemy

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej organizacji

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (w trybie 5 dniowym pn-pt)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i System Premiowy

  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w dynamicznym, zgranym zespole, nastawionym na współpracę w przyjaznej atmosferze

O nas

Pallex 24 Sp. z o.o. jest częścią europejskiej sieć dystrybucji paletowej, oferująca Klientom krajowe oraz międzynarodowe usługi transportowe.

Dzięki rozbudowanej sieci 31 lokalnych oddziałów, sieć Pall-Ex w Polsce oferuje dystrybucję towarów na terenie całego kraju w 24h