Młodszy Specjalista ds. Wsparcia IT

Top Secret

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Top Secret

Żniwna 10/14

Polesie

Łódź

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wstępna analiza zgłoszeń obejmujących wsparcie IT we wszystkich obszarach biznesowych firmy, zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Koordynacja zgłoszeń, monitorowanie otwartych zgłoszeń oraz informowanie użytkowników o bieżącym statusie realizacji

  • Wsparcie procesów zarządzania Awarią, Zmianą i Problemem (ITIL)

  • Wsparcie techniczne IT u klientów sieci.

  • Zarządzanie użytkownikami w Active Directory

  • Rozwiązywanie problemów obejmujących sieć globalną we współpracy z dostawcami usług

  • Rozwój i utrzymanie dokumentacji dotyczącej wsparcia

  • Prowadzenie szkoleń dla klientów w zakresie korzystania z systemu i aplikacji,

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość systemu Windows XP, Windows 7 (instalacja, konfiguracja na poziomie stacji roboczej, Active Directory)

  • Znajomość systemu Linux (preferowane dystrybucje: Suse, konsola - tryb tekstowy), powłoka bash

  • Umiejętność zdalnego zarządzania infrastrukturą informatyczną

  • Znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN/WAN

  • Ogólna znajomość baz danych

  • Samodzielność i odpowiedzialność w rozwiązywaniu zadań, zdolność szybkiego działania i podejmowania decyzji

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność określania priorytetów

  • Dbałość o wysoki poziom obsługi w zakresie świadczonych usług

  • Prawo jazdy kat. B – gotowość do podróży służbowych

  • Gotowość do okresowego pełnienia dyżurów telefonicznych w weekendy

  • Posiadana własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej otwarcia

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Stabilną współpracę z firmą posiadającej status Emitenta na Giełdzie

  • Papierów Wartościowych w Warszawie o międzynarodowym zasięgu działalności

  • Współpracę opartą na wzajemnym partnerstwie

  • Pracę pełną wyzwań z możliwością rozwoju

  • Dobrą atmosferę oraz szkolenia

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w dynamicznym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne