Młodszy specjalista ds. wsparcia IT

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • 09.07.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 08.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zapraszamy do współpracy z jedną z największych polskich firm odzieżowych, która posiada sieci salonów w kraju oraz za granicą. Możesz mieć wpływ na rozwój Grupy Kapitałowej REDAN z zaangażowaniem i inicjatywą budować takie marki jak Top Secret, Troll, Drywash.

    Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki współpracy w sprzyjającej i niepowtarzalnej atmosferze. Nasza firma aktywnie wspiera Fundację Happy Kids, dołączając do Nas, stajesz się członkiem organizacji aktywnie wspierającej potrzebujące dzieci.

    W chwili obecnej, do naszej centrali w Łodzi, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Miejsce pracy: Łódź
    IT/07/19

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    Zadania na stanowisku

    • Przyjmowanie i wstępna analiza zgłoszeń obejmujących wsparcie IT we wszystkich obszarach biznesowych firmy, zgodnie z obowiązującymi procedurami
    • Koordynacja zgłoszeń, monitorowanie otwartych zgłoszeń oraz informowanie użytkowników o bieżącym statusie realizacji
    • Wsparcie procesów zarządzania Awarią, Zmianą i Problemem (ITIL)
    • Wsparcie techniczne IT u klientów sieci.
    • Zarządzanie użytkownikami w Active Directory
    • Rozwiązywanie problemów obejmujących sieć globalną we współpracy z dostawcami usług
    • Rozwój i utrzymanie dokumentacji dotyczącej wsparcia
    • Prowadzenie szkoleń dla klientów w zakresie korzystania z systemu i aplikacji,

    Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

    • Praktyczna znajomość systemu Windows XP, Windows 7 (instalacja, konfiguracja na poziomie stacji roboczej, Active Directory)
    • Znajomość systemu Linux (preferowane dystrybucje: Suse, konsola - tryb tekstowy), powłoka bash
    • Umiejętność zdalnego zarządzania infrastrukturą informatyczną
    • Znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN/WAN
    • Ogólna znajomość baz danych
    • Samodzielność i odpowiedzialność w rozwiązywaniu zadań, zdolność szybkiego działania i podejmowania decyzji
    • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność określania priorytetów
    • Dbałość o wysoki poziom obsługi w zakresie świadczonych usług
    • Prawo jazdy kat. B – gotowość do podróży służbowych
    • Gotowość do okresowego pełnienia dyżurów telefonicznych w weekendy
    • Posiadana własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej otwarcia

    Dodatkowo wybranym kandydatom oferujemy:

    • Stabilną współpracę z firmą posiadającej status Emitenta na Giełdzie
      Papierów Wartościowych w Warszawie o międzynarodowym zasięgu działalności
    • Współpracę opartą na wzajemnym partnerstwie
    • Pracę pełną wyzwań z możliwością rozwoju
    • Dobrą atmosferę oraz szkolenia
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Pracę w dynamicznym zespole

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Redan S.A. z siedzibą w Łodzi (94-250) przy ul. Żniwnej 10/14, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000039036, NIP 7251017332, REGON 471127885, kapitał zakładowy 35 709 244,00 zł zawartych w  CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. Zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

    Zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000)  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest Redan S.A. z siedzibą w Łodzi (94-250) przy ul. Żniwnej 10/14, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000039036, NIP 7251017332, REGON 471127885, kapitał zakładowy 35 709 244,00 zł

    Przysługuje mi prawo wglądu do treści danych oraz ich uaktualniania czy sprostowania w razie stwierdzenia, że dane są niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe. Dane podaję dobrowolnie.”