Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia IT

Kom-Eko S.A.

  • Metalurgiczna 9b, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Metalurgiczna 9b

Lublin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

Mile widziane

  • Linux

  • MySQL

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie techniczne użytkowników w zakresie: oprogramowania systemowego i użytkowego, sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych, sieci komputerowych, telefonów VOIP i komórkowych

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego

  • Aktualizacja oraz tworzenie dokumentacji technicznej

  • Prowadzenie ewidencji przypisania sprzętu IT

Nasze wymagania

  • Dostępność do pracy w wymiarze 1 etatu

  • Doświadczenie w środowisku IT lub wykształcenie kierunkowe

  • Doświadczenie w świadczeniu wsparcia użytkownika

  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego

  • Znajomość zagadnień sieciowych oraz Active Directory

  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WAN i Wi-Fi

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows

  • Znajomość pakietu Office oraz powszechnie używanych aplikacji biurowych

  • Mile widziane wykształcenie techniczne

  • Umiejętności interpersonalne (komunikatywność, otwartość)

  • Dobra organizacja własnej pracy

  • Chęć rozwoju w kierunku technicznym

  • prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy w terenie

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykształcenia i doświadczenia i zakresu pracy, progresywna zmiana wynagrodzenia wraz z rozwojem i zdobywanym doświadczeniem oraz nowymi obszarami działalności

  • Praca w stabilnej firmie z ponad 25 letnia tradycją

  • Możliwość rozwoju kwalifikacji w ramach nowego projektu

  • Pakiet benefitów: karty multisport, świadczenia socjalne

  • Pozytywna atmosfera pracy, nastawienie na rozwój, dzielenie się wiedzą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Osoba na tym stanowisku powinna mieć min. pół roku doświadczenia jako Specjalista ds. wsparcia IT lub pokrewnym. Praca (od poniedziałku do piątku w godz. 07:00-15:00).