Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. wsparcia IT

BURY Sp. z o.o.

  • Mielec

    Mielec, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników końcowych w rozwiązywaniu problemów informatycznych (awarie sprzętu komputerowego, problemy z aplikacjami)

  • Lokalizacja i usuwanie awarii sieciowych, sprzętowych i programowych

  • Konfiguracja sprzętu komputerowego i instalacja oprogramowania systemowego

  • Tworzenie instrukcji/ materiałów/ dokumentacji do bazy wiedzy helpdesk

  • Prace związane z rozbudową sieci komputerowej oraz infrastruktury teleinformatycznej

  • Nadzór nad systemami informatycznymi i stacjami roboczymi użytkowników

  • Współpraca z administratorami systemów i sieci

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w sprawie zamówień, reklamacji, napraw sprzętu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (technik informatyk), mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Bardzo dobra znajomość sieci komputerowych LAN, protokołów sieciowych (np. TCP/IP, DHCP, DNS, VLAN)

  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows 7-10, Linux (Ubuntu)

  • Znajomość aplikacji rodziny Microsoft tj. pakietu Office, Teams, Skype, Exchange

  • Umiejętność konfiguracji sprzętu komputerowego, sprzętu peryferyjnego i instalacji oprogramowania systemowego

  • Umiejętność lokalizacji i usuwania awarii sprzętowych i programowych

  • Znajomość struktury i obsługi usług katalogowych AD

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z użytkownikiem

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia

  • Możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM

  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach

  • Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole

  • Dofinansowane przez firmę karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, kino, prywatna opieka medyczna, imprezy integracyjne, brak dress code, miejsce parkingowe dla pracowników, inicjatywy charytatywne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Prosimy o przesyłanie aplikacji do 21.01.2022 r.

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Jesteś zainteresowany ofertą - kliknij Aplikuj!

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych oraz elektromobilności wykorzystywanych w branży Automotive.

Przewiń do profilu firmy