Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. wsparcia IT

Ingram Micro Services spółka z o.o.

  • Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

    Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • PowerShell

  • SCCM

  • Cisco

  • Windows 10/11

Twój zakres obowiązków

  • Merytoryczne i techniczne wsparcie użytkowników firmy w codziennych problemach,

  • Bieżące utrzymanie stacji roboczych, usług oraz oprogramowania,

  • Diagnoza oraz usuwanie problemów softwarowych, sprzętowych oraz sieciowych,

  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu dostarczania rozwiązań dla biznesu,

  • Przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie - kierunkowe (informatyka lub pokrewne),

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Znajomość Windows Server oraz usług (DHCP, DNS, IIS, AD DS, SCCM, WDS),

  • Automatyzacja zadań (AutoIT/Powershell/Bash etc. ),

  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Praca pod presją czasu,

  • Innowacyjne podejście do stawianych zadań i wymagań,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,

  • Chęć dzielenia się wiedzą i dobrymi praktykami z zakresu IT.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Program bezpłatnego i poufnego wsparcia pracowników i ich rodzin z dostępem do pomocy prawnej, psychologicznej, doradztwa finansowego,

  • Świadczenia z ZFŚS,

  • Karty podarunkowe na święta,

  • Dofinansowanie opieki medycznej,

  • Dopłaty do karty multisport,

  • Dopłaty do wypoczynku,

  • Atrakcyjna oferta ubezpieczenia grupowego,

  • Wyjazdy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Ingram Micro Services jest częścią globalnej firmy INGRAM MICRO, największego na świecie sprzedawcy i dystrybutora produktów elektronicznych, świadczącego usługi dla największych światowych gigantów.

Przewiń do profilu firmy