Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia IT

VEOLIA CUWO firmie

  • Energetyczna 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

VEOLIA CUW

Energetyczna 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zgłoszeń dotyczących IT zgodnie z procedurami

  • Diagnostyka i rozwiązywanie incydentów (I linia wsparcia)

  • Zarządzanie eskalacją (przekazywanie problemów specjalistom)

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych (Windows 7,10)

  • Dobra znajomość MS Office,oraz środowiska Google Apps

  • Podstawowa wiedza o sieciach LAN i WAN.

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

  • Doświadczenie w pracy z klientem

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość metodyki ITIL® będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach lokalnych i grupowych

  • Szansę rozwoju zawodowego i osobistego

  • Pakiet świadczeń pracowniczych w tym ubezpieczenie NNW oraz opiekę medyczną jak i dofinansowanie do pakietu sportowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne