Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia IT

Sarantis Polska S.A.

  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • LAN

  • wireless

Mile widziane

  • PL/SQL

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie sieciami opartymi na Windows AD,

  • wsparcie użytkowników końcowych,

  • instalacja i konfiguracja stacji roboczych opartych na Windows, drukarek, skanerów kodów kreskowych, drukarek Zebra, sieci bezprzewodowej.

  • administracja, współpraca z dostawcą systemu klasy WMS.

Nasze wymagania

  • wykształcenie związane z informatyką, mile widziani studenci ostatnich lat studiów,

  • praktyczna znajomość zagadnień sieci LAN, wireless,

  • znajomość hardware: PC, drukarki (Zebra), skanery kodów kreskowych (Zebra), zagadnienia serwerowe,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,

  • komunikatywność,

  • odpowiedzialność, rzetelność,

  • dobra organizacja pracy własnej.

  • znajomość systemu RDBMS Oracle 12g na poziomie administracyjnym,

  • znajomość PL/SQL,

  • znajomość systemów klasy WMS (Warehouse Management System).

To oferujemy

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • uczestnictwo w ciekawych projektach,

  • pracę ze znanymi markami,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji,

  • pakiet szkoleń,

  • możliwość przystąpienia na atrakcyjnych warunkach do prywatnej opieki medycznej, programu Multisport oraz ubezpieczenia na życie,

  • atrakcyjne rabaty na Nasze Produkty,

  • świetną atmosferę pracy w firmie opartej na kulturze koleżeństwa, otwartości i współpracy,

  • zaproszenie na niepowtarzalne wyjazdy integracyjne,

  • dobrą kawę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

Jesteśmy liderem polskiego rynku FMCG w kategorii artykułów gospodarstwa domowego i jedną z wiodących firm w segmencie kosmetyków masowych. Należymy do międzynarodowej grupy kapitałowej działającej na kilkunastu rynkach europejskich.W portfolio naszych produktów znajdują się m.in.: Jan Niezbędny, STR8, C-Thru i Kolastyna - zdobywcy prestiżowych nagród takich jak: Superbrands, Konsumencki Lider Jakości, Perły Rynku Kosmetycznego, Qltowy Kosmetyk.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aplikacji klikając w przycisk „Aplikuj”

DOŁĄCZ DO NAS !!!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przysłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami.