Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia IT

Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o.

  • Ropczyce

    Ropczyce, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • C#

  • Visual Basic.Net

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa zgłoszeń od użytkowników dotyczących systemów informatycznych i sprzętu,

  • modyfikacja wewnętrznych systemów informatycznych (desktopowych i mobilnych),

  • współpraca wewnątrz działu przy realizacji projektów wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie (kierunek: Informatyka lub pokrewne),

  • bardzo dobra umiejętność rozwiązywania problemów ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem,

  • wiedza na temat sieci komputerowych, środowiska Windows,

  • praktyczna znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL, tworzenie wydajnych zapytań,

  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,

  • chęć uczenia się.

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie praktyczne w zakresie działania rozwiązań klasy ERP, CRM,

  • umiejętność programowania (C#, Visual Basic.Net),

  • znajomość systemów Comarch ERP.

To oferujemy

  • szansę na rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę,

  • pełny wymiar czasu pracy.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

Jesteśmy producentem rzemieślniczego pieczywa chrupkiego , przekąsek słonych , batonów zbożowych . Specjalizujemy się w produkcji wyrobów piekarniczych dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label.

Przewiń do profilu firmy