Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. wsparcia IT

3W Dystrybucja Budowlana S.A.O firmie

  • Bukowa 13, Ruda Śląska
    Ruda Śląska, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

3W Dystrybucja Budowlana S.A.

Bukowa 13

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, rejestracja i wstępna weryfikacja problemów zgłaszanych przez użytkowników wewnętrznych.

  • Bieżące wsparcie dla użytkowników wewnętrznych.

  • Dbanie o poprawne działanie komputerów, sieci komputerowej oraz urządzeń peryferyjnych (konfiguracja, instalacja)

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowo-programowych.

  • Przygotowywanie nowych stanowisk pracy (instalacja i konfiguracja oprogramowania, kont dostępowych, przenoszenie danych).

  • Udział w projektach informatycznych.

  • Dbanie wraz z zespołem o rozwój systemów używanych w firmie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. Średnie kierunkowe.

  • Posiadanie ogólnej wiedzy informatycznej, pozwalającej na rozwiązywanie nietypowych problemów.

  • Bardzo dobra znajomość systemów Windows.

  • Znajomość systemów z rodziny linux, unix pozwalająca na swobodna prace.

  • Umiejętność diagnozowania i serwisowania sprzętu komputerowego.

  • Dobra znajomość zagadnień sieciowych (na poziomie wystarczającym rozwiązywanie problemów), VPN (trunk, backup, load balance), routing multiwan.

  • Kreatywność.

  • Komunikatywność.

Mile widziane

  • Znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL, Oracle).

  • Znajomość środowiska Linux, Windows Server, Vmware, Hyper-V.

  • Podstawowa znajomość C#, SQL.

  • Znajomość Active Directory.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach naszych struktur firmowych.

  • Dużą samodzielność.

  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy