Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. wsparcia IT

ExperisO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Młodszy specjalista ds. wsparcia ITNumer ref.: JSE/082/WSZ

Zakres obowiązków:

- Wsparcie użytkowników na miejscu w zakresie sprzętu biurowego IT i podstawowych aplikacji (instalacja systemu, podłączenie sprzętu)

- Diagnostyka i naprawa sprzętu

- Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego, oprogramowania, systemu, sieci i urządzeń peryferyjnych

- Obsługa zgłoszeń w systemie ticketowym

- Wymiana sprzętu biurowego

Wymagania:

- Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- Znajomość OS Windows, AD

- Znajomość budowy i funkcjonowania komputera

- Znajomość zagadnień sieciowych

- Wysoka kultura osobista oraz miłe i przyjazne nastawienie do ludzi i pracy

- Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami

- Umiejętność rozwiązywania problemów

- Umiejętność działania pod presją czasu

- Dobra organizacja pracy, samodzielność

- Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferta:

- Możliwość rozwoju oraz dłuższej współpracy

- Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport

- Dofinansowanie do pakietu medycznego Medicover

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ManpowerGroup (ManpowerGroup Sp. z o.o., MP Transactions Sp. z o.o., MP Services Sp. z o.o., ManpowerGroup Solutions Sp. z o.o., Proservia Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Prostej 68 w Warszawie, 00-838, MP Management Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 85/87, 90-057 w Łodzi wchodzących w skład ManpowerGroup; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.).

Ogłoszenie archiwalne