Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia IT

LUX MED Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Postępu 21C

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows 10

  • MS Office

  • Obsługa komputerów i drukarek

  • Diagnozowanie usterek

  • Zdalna obsługa użytkowników

  • Active Directory

Mile widziane

  • LAN

O projekcie

Jesteśmy zgranym, 20-osobowym Zespołem Specjalistów IT o różnorodnych umiejętnościach.

24h/ 7 dni w tygodniu zapewniamy I linię wsparcia IT wszystkim Pracownikom Grupy LUX MED, pracującym na co dzień w Centrali w Warszawie, a także w Centrach Medycznych we wszystkich regionach Polski.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemu ITSM w zakresie zarządzania incydentami i wnioskami o usługę.

  • Zapewnienie zdalnego wsparcia pracownikom wewnętrznym spółki w zakresie obsługi stacji roboczych, systemów operacyjnych i aplikacji biurowych (praca w systemie 24/7, obsługa kanału telefonicznego przez ok. 70% czasu pracy).

  • Diagnoza i analiza problemów zgłaszanych przez użytkownika.

  • Zarządzanie dostępami i uprawnieniami użytkowników zgodnie z obowiązującymi regulacjami.

  • Szkolenie użytkowników w zakresie wykorzystywanego sprzętu komputerowego i oprogramowania biurowego.

  • Realizacja procesów zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami.

  • Prowadzenie komunikacji wewnętrznej.

  • Udział w tworzeniu bazy wiedzy działu.

Nasze wymagania

  • Umiejętność prowadzenia skutecznej komunikacji werbalnej z użytkownikiem.

  • Orientacja na użytkownika, proaktywne działania wychodzące naprzeciw jego potrzebom.

  • Nastawienie na budowanie pozytywnego wizerunku Działu.

  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

  • Znajomość zagadnień związanych z usługą Active Directory, zarządzanie uprawnieniami i tożsamościami w usłudze.

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows 10.

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office.

  • Dobra znajomość budowy i działania komputerów, laptopów urządzeń mobilnych i drukujących.

  • Podstawowa znajomość zagadnień sieci LAN.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 20

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Wywiad telefoniczny

2

Rozmowa z kierownikiem Zespołu

3

Decyzja

Pion IT w LUX MED to ponad 400 wykwalifikowanych specjalistów, którzy codziennie wdrażają i utrzymują wiele rozwiązań informatycznych, wspierających m.in. pracę lekarzy, obsługę pacjentów i klientów.

Departament Utrzymania IT dba o ciągłość działania naszych systemów o wysoką jakość świadczonych usług.

Przewiń do profilu firmy