Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. wsparcia IT

LESANTOO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MSSQL

Mile widziane

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, rejestracja i wstępna weryfikacja problemów zgłaszanych przez użytkowników
  • Dbanie o poprawne działanie infrastruktury IT: komputerów, sieci oraz urządzeń peryferyjnych
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowych i oprogramowania
  • Przygotowywanie nowych stanowisk pracy (instalacja i konfiguracja oprogramowania, Nadawanie uprawnień, migracja danych)
  • Udział w projektach IT
  • Fiskalizacja oraz przeglądy urządzeń fiskalnych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie systemów operacyjnych Microsoft
  • Umiejętność diagnozowania i serwisowania sprzętu komputerowego oraz oprogramowania
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych
  • Komunikatywność
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i kooperacji w zespole
  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy kat. B. (czynne)

  • Znajomość relacyjnych baz danych (MSSQL)
  • Znajomość środowiska Linux, Windows Serwer
  • Znajomość oprogramowania wspomagającego zarządzanie firmą (Symfonia, Stramsoft,Enova365 lub innego klasy ERP)
  • Znajomość Active Directory
  • Znajomość obsługi i serwisu urządzeń fiskalnych

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • atrakcyjne wynagrodzenie (płaca zasadnicza+premia wynikowa)
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • rozwój zawodowy w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • możliwość zdobywania nowych doświadczenia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • pikniki rodzinne

SerwNet Sp. z o.o. z powodzeniem tworzy i wdraża systemy informatyczne dedykowane małym, średnim i dużym firmom bez względu na branżę, którą reprezentują. Rozwiązania te cieszą się dużą popularnością, ponieważ bez trudu mogą być one przystosowane do potrzeb konkretnej firmy, niejako „uszyte na miarę”. Między innymi dzięki temu z usług i produktów, związanych z systemami do zarządzania przedsiębiorstwem, za pośrednictwem SerwNet skorzystało już ponad 2000 klientów o różnorodnym profilu działalności.

Młodszy specjalista ds. wsparcia IT, Warszawa