Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. wsparcia IT

Archicom AM Sp. z o.o.

Generała Romualda Traugutta 45

Krzyki

Wrocław

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zgłoszeń od użytkowników w systemie helpdesk oraz świadczenie pomocy telefonicznej i mailowej w zakresie rozwiązywania problemów technicznych

  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów IT występujących na komputerach i urządzeniach mobilnych

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi w zakresie naprawy komputerów oraz urządzeń mobilnych

  • techniczne wsparcie użytkowników sprzętu komputerowego, m.in. re-instalacja systemu oraz instalacja oprogramowania w ramach posiadanych licencji

  • wdrażanie nowych pracowników w zakresie sprzętu i oprogramowania IT

  • prowadzanie ewidencji sprzętu IT

  • aktywny udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych rozwiązań informatycznych

Nasze wymagania

  • znajomość oprogramowania wchodzącego w skład pakietu Microsoft Office w stopniu pozwalającym na rozwiązywanie problemów użytkowników

  • znajomość środowiska MS Windows 10, 11

  • znajomość środowiska Android, iOS

  • umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rozwój,

  • komunikatywność, rzetelność i wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • wiedza z zakresu AZURE / INTUNE

  • znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę opPracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie

  • Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Wrocławia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Grupa Archicom to ogólnopolski deweloper notowany na GPW, działający od ponad 30 lat na rynku nieruchomości. Tworzymy zespół ludzi pracujących z pasją, który od początku do końca realizuje własne projekty i czuje się w pełni odpowiedzialny za dostarczanie klientom zachwycających i funkcjonalnych rozwiązań. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni pięknych, funkcjonalnych i przyjaznych człowiekowi.

Przewiń do profilu firmy