Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. wsparcia IT

Ebimedia

4 0006 000 brutto / mies.
  • Sarnia 4c, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Ebimedia

Sarnia 4c

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Praca w ramach pierwszej linii wsparcia użytkownika końcowego.

  • Praca w systemie ticketowym: monitorowanie zarejestrowanych zgłoszeń przez system, bieżąca obsługa w obrębie systemu.

  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów i awarii (zarówno zdalnie jak i na miejscu, u klienta).

  • Pomoc dla użytkownika końcowego (instalacja i konfiguracja oprogramowania, proste zagadnienia sieciowe, obsługa urządzeń peryferyjnych).

  • Administracja zasobami IT i konfiguracja sprzętu komputerowego.

  • Prace serwisowe na serwerach z systemami operacyjnymi rodziny Windows lub dystrybucjami Linux.

  • Monitoring zasobów informatycznych.

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie.

  • Umiejętności rozwiązywania problemów komputerowych i sieciowych.

  • Znajomość środowiska Microsoft Windows od strony konfiguracji.

  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych takich jak routing, firewall, dns, dhcp.

  • Podstawowej obsługi z zakresu administracji Windows Server/Linux (np. dodanie użytkownika, grupy itp.).

  • Zdolności analitycznego myślenia.

  • Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność.

  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.

  • Język angielski na poziomie pozwalającym na podstawową komunikację.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Mile widziana znajomość ekosystemu Microsoft: Microsoft 365, Power Platform.

To oferujemy

  • Stabilną pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16 na terenie Wrocławia.

  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w kameralnym i dynamicznym zespole.

  • Możliwość rozwoju zawodowego (poszerzanie zakresu odpowiedzialności, szkolenia, awans). Proponowane ścieżki rozwoju: np. Specjalista ds. rozwiązań chmurowych, Administrator Linux, Administrator Microsoft Windows.

  • Pomoc drugiej i trzeciej linii wsparcia.

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zgranym i kreatywnym zespole.

  • Realny wpływ na podejmowane decyzje w prowadzonych inicjatywach i projektach.

  • Umowę o pracę.

  • Pakiet benefitów (karta Multisport, szkoła językowa).

  • Zaplecze techniczne i informatyczne.

O nas

Firma eBimedia istnieje na wrocławskim rynku IT ponad 15 lat. Zajmujemy się obsługą informatyczną firm. Tworzymy, zarządzamy i monitorujemy infrastrukturę IT, pracujemy nad automatyzacjami i usprawnieniami procesów biznesowych. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Korzystamy z najnowszych technologii, szukamy ciekawych rozwiązań i stale poszerzamy swoją wiedzę. Jeśli jesteś osobą dociekliwą, lubiącą nowe wyzwania - pasujesz do naszego zespołu!