Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. wsparcia IT

Militaria.pl

  • Graniczna 8C, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Graniczna 8C

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za prawidłowe działania aplikacji, oprogramowania użytkowego oraz sprzętu komputerowego, telefonów i urządzeń peryferyjnych;

  • obsługa zgłoszeń serwisowych użytkowników;

  • inwentaryzacja sprzętu użytkowników końcowych i dbałość o ich stan;

  • pełnienie dyżurów informatycznych;

  • przygotowanie stanowisk pracy;

  • wsparcie użytkowników mobilnych (zdalnie);

  • zarządzanie uprawnieniami użytkowników.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (atutem będzie kierunek informatyka);

  • znajomość systemu Windows 10 na poziomie administracji stacją roboczą;

  • znajomość budowy komputera i umiejętność naprawy;

  • podstawowa wiedza dotycząca zagadnień z obszaru sieci LAN/WAN;

  • znajomość pakietów biurowych Open Office, MS Office 365);

  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz awarii z dziedziny IT;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • czynnego prawa jazdy kategorii B;

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznych.

Mile widziane

  • Znajomość systemów Linux

  • Znajomość systemów macOS / iOS

  • Znajomość technologii Ubiquiti

  • Znajomość technologii Mikrotik

To oferujemy

  • samodzielność w działaniu

  • wcielanie w życie własnych pomysłów

  • możliwość rozwoju w jednym z najpopularniejszych i największych polskich sklepów internetowych

  • kartę MultiSport

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

  • rabaty pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Informujemy, że odpowiadamy na wybrane oferty.

Wyślij swoje CV na adres itpraca [at] militaria.pl. W tytule maila wpisz: [Młodszy Specjalista ds. Wsparcia IT]. Czekamy na zgłoszenia!

Administratorem danych w procesie rekrutacji i selekcji jest Militaria.pl sp. z o.o. sp.k., prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności dla kandydatów do pracy:

www.militaria.pl/polityka-prywatnosci-praca.xml

Firma Militaria.pl została założona w 1998 roku. Jesteśmy wiodącym importem i dystrybutorem artykułów strzeleckich dostępnych bez zezwolenia, produktów przeznaczonych do samoobrony, survivalu i outdooru. Będąc liderem w swojej branży posiadamy własną sieć Salonów Sprzedaży w największych miastach Polski.

Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.militaria.pl.

Przewiń do profilu firmy