Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. wsparcia IT

Avenir Medical PolandO firmie

  • Wrocław (okolice), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Firma Avenir Medical Poland - właściciel ogólnopolskich sieci salonów optycznych Twoje Soczewki i GAFAS oraz sklepów internetowych www.twojesoczewki.comwww.gafas.pl poszukuje Kandydatów do pracy w centrali firmy w Siechnicach k/Wrocławia na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. wsparcia ITNumer ref.: Miejsce pracy: Siechnice k/Wrocławia

Twoje zadania:

  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów technicznych w ramach I linii wsparcia;
  • Obsługa systemów MS Windows oraz Linux;
  • Konfiguracja urządzeń sieciowych, m.in. routerów, switchy;
  • Przygotowanie sprzętu dla użytkowników, w tym instalacja i konfiguracja oprogramowania (stacje robocze, laptopy, tablety, telefony oraz wszelkie peryferia);
  • Współpraca z działami serwisowymi i helpdesk dostawców sprzętu i usług IT.

 Aplikuj, jeżeli:

  • Znasz systemy operacyjne MS Windows, Linux;
  • Znasz podstawy protokołu TCP/IP i struktury sieci WAN;
  • Znasz ogólnie zagadnienia teleinformatyczne;
  • Posiadasz doświadczenie obsługi pakietu Microsoft Office;
  • Jesteś komunikatywny, posiadasz umiejętność przekazywania wiedzy oraz umiejętność zdalnego rozwiązywania problemów;
  • Dobrze organizujesz pracę własną.

Dołączając do naszego zespołu zyskujesz:

  • przyjazna atmosfera
    i środowisko pracy
  • możliwość rozwoju
    osobistego
  • stabilne warunki
    zatrudnienia
  • możliwość skorzystania
    z ubezpieczenia
    grupowego
  • nieodpłatna prywatna
    opieka medyczna
  • specjalne rabaty dla
    pracowników na produkty
    z oferty firmowej
  • możliwość bezpłatnego
    korzystania z soczewek
    kontaktowych
  • praca w nowoczesnym
    biurze z dala od korków
  • parking samochodowy
    i rowerowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv wraz z listem motywacyjnym poprzez przyciśnięcie poniższego przycisku „Aplikuj teraz”.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji prowadzonej przez Avenir Medical Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Siechnicach.”

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Avenir Medical Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Siechnicach.”

CV nie zawierające Klauzul nie mogą być uwzględnione.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Szczegóły odnośnie przysługujących praw zajdziesz tutaj:

Ogłoszenie archiwalne