Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. wsparcia IT z j. niemieckim

ManpowerO firmie

  • Ostrów Wielkopolski
    Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń od klientów
  • Kontakt z klientem niemieckojęzycznym
  • Zapewnienie proaktywnej komunikacji i przejęcie kontroli nad procesem w sytuacjach tego wymagających
  • W razie potrzeby delegowanie i eskalacja zgłoszeń
  • Obsługa poczty elektronicznej

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Analityczne podejście do rozwiązywanych problemów
  • Rozwinięta zdolność komunikacji i obsługi klienta
  • Umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Pracę w trybie hybrydowym lub zdalnym
  • Elastyczny czas pracy, umożliwiający dopasowanie swojego grafiku do studiów
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Możliwość rozwoju w dziedzinie IT
  • Miesięczne szkolenie wdrożeniowe
  • Możliwość udziału w ścieżkach rozwoju kariery
  • Benefity: prywatne ubezpieczenie zdrowotne, kursy językowe, nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji w Poznaniu, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin, paczka powitalna, bonus za polecenie pracownika, bonus za relokację, bonus roczny

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowy urlop

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Aktualne oferty pracodawcy
MSP/019/ATU

Młodszy Specjalista ds. wsparcia IT z j. niemieckim, Ostrów Wielkopolski