Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. wsparcia klienta z j. niemieckim

Atos Poland Global Services Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klientów niemieckojęzycznych ( Niemcy, Austria, Szwajcaria)

  • Wsparcie telefoniczne użytkowników w obszarze infrastruktury IT (komputery, sieć, telefony)

  • Budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientem

  • Wsparcie klientów na zróżnicowanych projektach w środowisku międzynarodowym

  • Rozwiązywanie problemów technicznych, samodzielne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów

  • Monitorowanie zgłoszeń i ich terminowa realizacja

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym płynną komunikację (min. B2)

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. A2)

  • Chęć zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego na arenie międzynarodowej

  • Komunikatywność i chęć uczenia się

  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność rozwiązywania problemów, zarządzanie czasem i zadaniami

To oferujemy

Kształtuj z nami zarówno przyszłość technologii cyfrowej, jak i swoją własną!

#TheFutureIsOurChoice

Dowiedz się, dlaczego warto z nami pracować ⬇

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • międzynarodowe projekty IT

  • praca w nowych technologiach

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja na stanowisko

2

Wywiad telefoniczny

3

Rozmowa kwalifikacyjna

Atos jako światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa i dekarbonizacji cyfrowej technologii dla biznesu współpracuje z firmami na całym świecie.

AI, IoT, Big Data & Analytics, cyberbezpieczeństwo, Cloud, edge computing… To tylko kilka przykładów najnowszych technologii, których używamy do kształtowania przyszłości przestrzeni informacyjnej z naszymi klientami.

Aby sprostać tym ekscytującym wyzwaniom, korzystamy z różnorodności umiejętności i doświadczeń, które prezentuje nasz zespół. Dzięki temu możemy dokonywać wyborów, które mają ekonomiczny, społeczny i etyczny wpływ na biznes oraz ludzkość nadchodzącego jutra.

W Atos przyszłość to nasz wybór!

Przewiń do profilu firmy

Oferujemy usługi zarządzania infrastrukturą IT, integrację systemów informatycznych, outsourcing i doradztwo IT.

Od lat jesteśmy również światowym partnerem IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich.

Na świecie zatrudniamy ponad 110 000 pracowników, a dzięki obecności w 73 krajach oferujemy naszym klientom usługi eksperckie najwyższej jakości o globalnym zasięgu.

W Polsce Atos działa już ponad 20 lat. Jesteśmy obecni w 6 miastach w Polsce – w Bydgoszczy, Wrocławiu, Warszawie, Łodzi, Opolu i Krakowie.