Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. wsparcia klienta z j. niemieckim

Atos Poland Global Services Sp. z o. o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Młodszy specjalista ds. wsparcia klienta z j. niemieckimNumer ref.: IDM/DWP

O Atos

  • Lider w transformacji cyfrowej zatrudniający 120 000 pracowników w 73 krajach
  • Dostawca usług zarządzania insfrastrukturą IT, integracji systemów informatycznych, outsourcing’u i doradztwa IT
  • Światowy partner IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich
  • Czterokrotny laureat certyfikatu Great Place to Work
  • Blisko 5000 pracowników w 8 miastach: Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Rzeszów, Łódź, Opole

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klientów  niemieckojęzycznych ( Niemcy, Austria, Szwajcaria)
  • Wsparcie telefoniczne użytkowników w obszarze infrastruktury IT (komputery, sieć, telefony)
  • Budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientem
  • Wsparcie klientów na zróżnicowanych projektach w środowisku międzynarodowym
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, samodzielne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów
  • Monitorowanie zgłoszeń i ich terminowa realizacja

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym płynną komunikację (min. B2)
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. A2)
  • Chęć zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego na arenie międzynarodowej
  • Komunikatywność i chęć uczenia się
  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, zarządzanie czasem i zadaniami

Oferujemy:

  • Professional career
    - only going up
  • Courses and trainings
    under control
  • Money
    on point
  • Olympic projects
    that will win your heart
  • Remote work
    and you're home
  • Medical care - always on the plus side
  • Casuuuuual
    atmosphere
  • Sports package
    for training without a break
  • Integration
    100% the best

Ogłoszenie archiwalne