Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. wsparcia klienta z j. niemieckim

Talent SolutionsO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientem niemieckojęzycznym
  • Obsługa systemu ticketowego, przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń od klientów
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Rozwinięta zdolność komunikacji i obsługi klienta
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej w zakresie od 06:00-23:00

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Pracę w trybie hybrydowym lub zdalnym
  • Start pracy 23/01 lub 06/02
  • Możliwość postawienia pierwszych kroków i rozwoju w branży IT
  • Wyjazdy szkoleniowe
  • Benefity: prywatne ubezpieczenie zdrowotne, kursy językowe, nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji w Poznaniu, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin, paczkę powitalną, bonus za polecenie pracownika, bonus za relokację, bonus roczny

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • pakiet relokacyjny
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop

Talent Solutions łączy nasze wiodące rozwiązania: RPO, TAPFIN-MSP i Right Management, czyli unikatową wiedzę specjalistyczną, globalne oraz lokalne know-how oraz najwyższe standardy rynkowe. Marka zapewnia outsourcing procesów rekrutacyjnych, dostarcza narzędzia do strategicznego zarządzania procesami zakupowymi i rekrutacyjnymi, wspiera klientów w zarządzaniu talentami i karierą.

Aktualne oferty pracodawcy
MSP/019/ATU

Młodszy Specjalista ds. wsparcia klienta z j. niemieckim, Wrocław