Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. Wsparcia Klienta z j.niemieckim

Majorel Polska

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna obsługa klienta – klient dzwoni, my pomagamy

  • Identyfikacja potrzeb i rozwiązywanie problemów klienta

  • Realizacja celów zespołowych

Podział czasu pracy
85%

odbieranie połączeń przychodzących

10%

szkolenie

5%

coaching

Nasze wymagania

  • Twój poziom języka niemieckiego umożliwia Ci płynną komunikację z klientami z Niemiec, Austrii i Szwajcarii

  • Pomaganie sprawia Ci radość

  • Obsługa komputera jest dla Ciebie codziennością

  • Jesteś dostępny w godzinach 8-16/9-17 na 5 tygodniowe szkolenie zdalne, za które oczywiście otrzymasz wynagrodzenie

To oferujemy

  • Pracujesz zdalnie i/lub hybrydowo

  • Gwarantujemy Ci elastyczność zatrudnienia – można pracować na cały, pół i ¾ etatu, a Ty masz realny wpływ na swój grafik

  • Masz codzienny kontakt z j.niemieckim

  • Pracownicy sami wybierają sobie pakiet benefitów

  • Jesteś częścią naszego #oneteam

  • Firma daje Ci wiele możliwości na rozwój

  • Nie potrzebujesz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy

  • Mamy atrakcyjne premie i jasną ścieżka kariery – pierwszy awans możesz otrzymać już po 3 miesiącach współpracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • Wedding gift

Znasz biegle język niemiecki i szukasz pierwszej pracy?

A może jesteś Customer Service ninja lub chciałbyś spróbować swoich sił w tej branży?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś tak, to mamy ofertę idealną dla Ciebie!