Młodszy Specjalista ds. wsparcia klienta ze znajomością j. francuskiego

ArcelorMittal Business Center of Excellence PolandO firmie

ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland

aleja Józefa Piłsudskiego 92

Dąbrowa Górnicza

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu w obszarze obsługi klienta w j. francuskim
  • kontakty mailowe i telefoniczne z klientami
  • bieżące czynności administracyjne

Nasze wymagania

  • status studenta
  • znajomość j. francuskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • dobra znajomość j. angielskiego (międzynarodowe środowisko)
  • dyspozycyjność min. 80h w miesiącu
  • komunikatywność
  • odpowiedzialność
  • chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności

Mile widziane

  • studenci kierunków filologicznych

To oferujemy

  • Szkolenia profesjonalne i rozwojowe
  • Możliwość dofinansowania Twojego rozwoju
  • Udział w interesujących akcjach CSR
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Hutnika

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • przedszkole / żłobek pracowniczy
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • grafik dostosowany do Twoich zajęć na uczelni

Rekomendowana przeglądarka otwarcia formularza rekrutacyjnego to Chrome/ Edge/ Mozilla.

Młodszy Specjalista ds. wsparcia klienta ze znajomością j. francuskiego, aleja Józefa Piłsudskiego 92, Dąbrowa Górnicza