Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. wsparcia łańcucha dostaw

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta z branży spożywczej poszukujemy pracownika na stanowisko młodszego specjalisty ds. wsparcia łańcucha dostaw.

Jeśli lubisz:

pracę w atmosferze wzajemnego zaufania i szacunku

przyjazne środowisko pracy i wzajemną pomoc

być odpowiednio wprowadzony w swoje obowiązki - nowe osoby szkoli doświadczony trener

rozwijać się i szkolić

być docenianym

Jesteś studentem lub absolwentem kierunku związanego bezpośrednio z logistyką?

Nie czekaj, aplikuj!

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu Łańcucha Dostaw/Logistyki
  • praca z raportami i ich udoskonalanie
  • wsparcie planisty produkcji
  • wsparcie przy zamawianiu opakowań do produkcji
  • wsparcie osób odpowiedzialnych za zamawianie surowców

Wymagania pracodawcy

  • znajomość programu Excel na bardzo dobrym poziomie
  • język angielski na poziomie minimum B2
  • komunikatywność i nastawienie na działanie
  • nastawienie na ciągłe doskonalenie i chęć rozwoju
  • umiejętność pracy w grupie i pozytywne nastawienie
  • znajomość procesów logistycznych

Pracodawca oferuje

  • pracę na pełen od poniedziałku do piątku (z elastycznymi godzinami rozpoczęcia pracy od 7:00-9:00)
  • możliwość pracy zdalnej (1 raz w tygodniu) po okresie wdrożenia
  • dofinansowanie do obiadów, siłownia, owoce dostępne codziennie
  • atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową do końca roku z możliwością przedłużenia

Randstad Polska Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aktualne oferty pracodawcy
/71/06/2023/DS

Młodszy specjalista ds. wsparcia łańcucha dostaw, Niepołomice